Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kto je Jozef Magala ? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

http://images.google.sk/images?svnum=10&hl=en&lr=&q=sis+magala
 
Hodnoť

A čo si tým chcel povedať, šuhajko?

Hádam len nechceš, aby bolo zverejnené jeho bydlisko, rodinné vzťahy, režim dňa a tak podobne. Jozef magala je šéfom SIS a to Ti musí stačiť. Ak ti to nestačí, zdôvodni, čo a prečo chceš o tomto človeku vedieť.
 

 

Ehm, mozno by mohla mat verejnost pravo vediet o tom kto ma pristup k roznym zaujimavym informaciam, kto v uzadi riadi mnohe dolezite aktivity ovplyvnujuce chod krajiny, atd.
 

HAHAHAAHAHA

kazdy kto si zaplati - statny zamestnanec ti preda co chces.
a riadi to ten kto na to ma a chce z toho ryzovat este viac ...
 

najprv zdôvodni ty...šuhajko...

prečo nemám mať ako občan tohto štátu platiaci dane na prístup k takej triviálnej informácii, akú minulosť má človek, ktorý má k dispozícii cca 1 mld. Sk z aj mijich daní! čo si to v demokratickej spoločnosti dovoľuješ takýmto spôsobom žiadať od iného občana, aby zdôvodňoval potrebu informácií. Tu platia zákony - šuhajjko! Čo ťa do toho, načo to potrebuje! možno zistí, že človek nemá ani VŠ, možno nemá ani strednú - inak nie je divné, že o ňom nie je nič v Googli? ten prístup k stránkam a informáciám vymazal Google sám alebo na základe nejakej dohody so SIS? alebo na jej príkaz?! toto by ťa mohlo ľuboš-šuhajko zaujímať!!!
 

najprv zdôvodni ty...šuhajko...

prečo nemám mať ako občan tohto štátu platiaci dane na prístup k takej triviálnej informácii, akú minulosť má človek, ktorý má k dispozícii cca 1 mld. Sk z aj mijich daní! čo si to v demokratickej spoločnosti dovoľuješ takýmto spôsobom žiadať od iného občana, aby zdôvodňoval potrebu informácií. Tu platia zákony - šuhajjko! Čo ťa do toho, načo to potrebuje! možno zistí, že človek nemá ani VŠ, možno nemá ani strednú - inak nie je divné, že o ňom nie je nič v Googli? ten prístup k stránkam a informáciám vymazal Google sám alebo na základe nejakej dohody so SIS? alebo na jej príkaz?! toto by ťa mohlo ľuboš-šuhajko zaujímať!!!
 

Ľuboš, ty si nový hovorca SIS?...:-)))

Veď bydlisko už bolo zverejnené, býva na Višňovej ulici č. 6 v BA...chránia ho ostrí hoši toho pritrúbleho generála Labku, pretože nedôveruje svojim podriadeným....ale čítať vie...prišiel s papierikom s menami (asi od Ivana L.)....vykopnúť 14-15 vedúcich príslušníkov SIS...hm...neviem či to bol dobrý taktický ťah....nikdy som o príslušníkoch SIS nemal vysokú mienku, ale tí ľudia majú v hlavách nejaké informácie a - keďže tušili čo ich čaká - neodniesli si info len v hlavách ale aj na rôznych iných nosičoch.....ešte to bude zaujímavé....
 

Nie som hovorca SIS!

Ale ako vidíš, robím všetko preto, aby som sa ním stal. Preto moje ďalšie riadky budú patriť operačnému dôstojníkovi SIS, ktorý sleduje blog.sme.sk.
Súdruh! Moje vyjadrenia k téme dnešný šéf SIS sú ako vidíš lojálnejšie ako loj.Preto, ak by ste potrebovali, hovorcu nehľadajte. Som tu. A garantujem Vám, že sa neprekecnem. Osvojil som si vetičku pána Mikuláša Dzurindu. "Nie takto stojí otázka." Po nej už môžem zdôvodňovať aj vplyv Golfského prúdu na sladkosť hrozna v tohtoročnej úrode.
 
Hodnoť

 

no, ja teda nemam k tomu cloveku ziadne sympatie alebo nesympatie ale ked som si jeho meno nagooglila, vyslo mi asi 20 stranok plnych odkazov.
 
Hodnoť

 

Gen. Michael V. Hayden is Director, Central Intelligence Agency, Langley, Va. Appointed by President George W. Bush, General Hayden is responsible for overseeing all activities of the CIA.

General Hayden entered active duty in 1969 after earning a bachelor's degree in history in 1967 and a master's degree in modern American history in 1969, both from Duquesne University. He is a distinguished graduate of the university's ROTC program. General Hayden has served as Commander of the Air Intelligence Agency and as Director of the Joint Command and Control Warfare Center. He has also served in senior staff positions at the Pentagon, Headquarters U.S. European Command, National Security Council and the U.S. Embassy in the People's Republic of Bulgaria. The general has also served as Deputy Chief of Staff, United Nations Command and U.S. Forces Korea, Yongsan Army Garrison, South Korea. General Hayden was Director, National Security Agency, and Chief, Central Security Service, Fort George G. Meade, Md. Prior to his current assignment, he was the Principal Deputy Director of National Intelligence, the first person to serve in that position.

EDUCATION
1967 Bachelor of Arts degree in history, Duquesne University, Pittsburgh, Pa.
1969 Master's degree in modern American history, Duquesne University
1975 Academic Instructor School, Maxwell Air Force Base, Ala.
1976 Squadron Officer School, Maxwell AFB, Ala.
1978 Air Command and Staff College, Maxwell AFB, Ala.
1980 Defense Intelligence School (postgraduate curriculum), Defense Intelligence Agency, Bolling AFB, D.C.
1983 Armed Forces Staff College, Norfolk, Va.
1983 Air War College, Maxwell AFB, Ala.

ASSIGNMENTS
1. January 1970 - January 1972, analyst and briefer, Headquarters Strategic Air Command, Offutt AFB, Neb.
2. January 1972 - May 1975, Chief, Current Intelligence Division, Headquarters 8th Air Force, Andersen AFB, Guam
3. May 1975 - July 1975, student, Academic Instructor School, Maxwell AFB, Ala.
4. July 1975 - August 1979, academic instructor and commandant of cadets, ROTC program, St. Michael's College, Winooski, Vt.
5. August 1979 - June 1980, student, Defense Intelligence School (postgraduate intelligence curriculum), Defense Intelligence Agency, Bolling AFB, D.C.
6. June 1980 - July 1982, Chief of Intelligence, 51st Tactical Fighter Wing, Osan Air Base, South Korea
7. July 1982 - January 1983, student, Armed Forces Staff College, Norfolk, Va.
8. January 1983 - July 1984, student, air attaché training, Washington, D.C.
9. July 1984 - July 1986, air attaché, U.S. Embassy, Sofia, People's Republic of Bulgaria
10. July 1986 - September 1989, politico-military affairs officer, Strategy Division, Headquarters U.S. Air Force, Washington, D.C.
11. September 1989 - July 1991, Director for Defense Policy and Arms Control, National Security Council, Washington, D.C.
12. July 1991 - May 1993, Chief, Secretary of the Air Force Staff Group, Office of the Secretary of the Air Force, Headquarters U.S. Air Force, Washington, D.C.
13. May 1993 - October 1995, Director, Intelligence Directorate, Headquarters U.S. European Command, Stuttgart, Germany
14. October 1995 - December 1995, special assistant to the Commander, Headquarters Air Intelligence Agency, Kelly AFB, Texas
15. January 1996 - September 1997, Commander, Air Intelligence Agency, and Director, Joint Command and Control Warfare Center, Kelly AFB, Texas
16. September 1997 - March 1999, Deputy Chief of Staff, United Nations Command and U.S. Forces Korea, Yongsan Army Garrison, South Korea
17. March 1999 - Apri
 

 

Najskôr som sa zrozil , čo to tu robí. Ale potom som si to prečítal a zrejme autor chce povedať, že o iník šefoch tajních služieb vieme viac. Ja nemám osobné sympatie, alebo nesympatie voči pánovy Magalovi. A je mi to osobne jedno či tam sedi niekto iný. Len by som chcel vedieť, kedy už konečne bude možné získať informácie o niedentifikovateľných lietajúcich objektoch nad Slovenskom. Viem, že nejaké musia existovať.
 

bu, oceňujem,

že sa neskrývaš za mroža, alebo iné zviera ;-) presnejšie povedané, že Ti mrož alebo iné zviera nerobia NASTR4ENú FIGúrku ;-)
 
Hodnoť

 

skoro ako dederonsky marcus wolf ;)
 
Hodnoť

mne to naslo

v google vela magalov
 
Hodnoť

 

Trochu som prebasnil pesnicku od zony A.

Kto je Jozef Magala ?

Kto je Jozef Magala,
čo sa za ním skrýva
nikto nemá tušenie
kde to zviera býva
popíja snáď oranžádu
na Floride v Miami
a iní majú presnú správu
žije v Paraguaji

Kto je Jozef Magala

Kto je ? Kto je ?
Kto je Jozef Magala
Neviem kto je

Možno žije v Taliansku
videli ho v Zúrichu
možno ho Pinochet chráni
presúva sa potichu
možno zomrel v Brazílii
a možno žije vedľa nás
a operuje na Kramároch
odhaľte ho prosím vás.
 
Hodnoť

Skúsim to inak

O báťovi Pitnerovi sme toho vedeli viac? Možno o čosi. A aký vplyv to na SIS malo? Kompletne nulový. Koalícia sa zhodla v návrhu, tak je Magala šéfom SIS. Jeho minulosť ma nezaujíma. Ja by som videl rád pozitívne výsledky práce SIS pre republiku. Hádam najviac sa vedelo o bývalom šéfovi SIS I. Lexovi. A čo to bolo platné pre činnosť SIS? Kauza na kauzu a výsledok nula.
Niekoho by asi bavilo vřtať sa v spomienkach spolužiakov na terajšieho šéfa SIS alebo v jeho mladosti. Počul som, že ako 2-mesačný sa počúraval do plienok a ako ročný ešte plynulo nerozprával. Aj zuby mu vraj išli pomerne neskoro. Údajne je má sklony k neopatrnosti. Keď mal 9 rokov padol vraj z bicykla. V puberte mutoval a potom maturoval. A teraz ho vybrali za šéfa. Je to karierista!
Tak čo, spokojní?
 

ano o pittnerovi vieme vsetko

stary senilny blb a sis je vypalnicko-mafianska organizacia chraniaca zaujmy uzkej skupiny ludi ....
 

o PITIm , lu

sme vedeli to najpodstatnejsie - 1, je náš-modrý- lebo má modrú knižku
2,všetci nám ho môžu závidieť- s Božou -alebo niekoho podobného ;-) - pomocou to napriek modrej dohrabal na generála!!! Olmert sa môže aj o zem hodiť, kapitánko!!!!
 
Hodnoť

Buď rád,

že SIS konečne maká od hlavy ryby:-))) Len aby sa nestalo, že čoskoro si na gúgli nenájdeš ani SIS:-) To bude prebytkový rozpočet Slovenska!:-)))
 
Hodnoť

 

... a nevšimol si si, že si na google hľadal v kategórii obrázky??? Hľadaj v kategórii web a nájdeš tam kopu dokumentov. Môžeš čítať informácie!
 

1 2 >

Najčítanejšie


 1. Rudolf Pado: O čom Sulík pod Tatrami decentne mlčí 8 891
 2. Michal Májek: Maturita po novom 2 307
 3. Iveta Kompišová: Prvá žena - nositeľka Nobelovej ceny za mier - bola rodáčka z Prahy 2 196
 4. Karol Labaš: S čím sa Richard Raši verejne nechváli 2 034
 5. Janka Cigániková: Podarilo sa! Zaborská stiahla pozmeňovák, ktorý robí z kňazov zdravotníckych pracovníkov 1 972
 6. Denis Kinski: Hana Maciuchová nás navždy opustila 1 512
 7. Jozef Legény: Umierať a dať sa šklbať v Revúcej 1 317
 8. Věra Tepličková: O kráľovstve na dve polovice 1 307
 9. Maroš Chmúrny: Vydierač a nové sako pre Pellegriniho 1 149
 10. Sebastián Lukáš Šedo: Kotlebova strana sa rozpadá. Máme mať ale dôvod na radosť? 834

Rebríčky článkov


 1. Marcel Karvay: 24601
 2. Július Kovács: Róbert Kaliňák šéf Slovenskej mafie
 3. Lubomir Zahora: Umenie švov
 4. Patrik Lenčéš: Kostoly na Slovensku: Zatvorené pre ľudí, otvorené pre nebo.
 5. Miriam Studeničová: Sila celku zvíťazí!
 6. Boris Mlsna: Vakcíny verzus testy? Testy športovcom pomáhajú, no riešením je len vakcína
 7. Štefan Vidlár: D O J E M
 8. Jozef Legény: Umierať a dať sa šklbať v Revúcej
 9. Marek Zajac: Prečo sa mnohým ľuďom nedarí nájsť si vhodného partnera
 10. Jaroslav Polaček: Napriek korone predkladáme ambiciózny a transparentný rozpočet


Už ste čítali?