11 možností ako zničiť svoj mobil + bonus recept Marina Gajžberga

Autor: Andrej Buday | 10.2.2007 o 9:00 | (upravené 31.5.2010 o 16:51) Karma článku: 4,15 | Prečítané:  2616x

Asi pred pol rokom preletela správami novinka, že istá americká spoločnosť zakúpila mobilné telefóny aby na nich otestovala svoj bezpečnostní software. Na zakúpených použitých mobiloch našli neuveriteľné množstvo dôležitých informácii, ktoré by sa dali reálne zneužiť. Takže ak sa rozhodneme neriskovať svoju bezpečnosť predajom, použitý a takmer bezcenný mobil zničíme. Otázka je ako ?

Možnosti :

Vŕtačka - malé, rýchle a veľmi bolestné. Zovrite mobil do zveráka v kôlni a predierkujte ho z každej strany. Utrpenie mobilu bude neuveriteľné čo zapríčiní, že zabudne na všetko čo kedy videl. Vnútornosti odpratajte do koša. Ak však máte umelecké cítenie, nechajte si mobil odliať do skla a ukazujte ho svojim známim pri každej návšteve ako umelecký predmet z Itálie.

Motorová píla - Postup je rovnaky ak pri vŕtačke. Len teraz nebudete mať žiadne zľutovanie. Oháňajte sa vŕtačkou ako Freddy Kruger a vydávajte pri tom diabolský smiech. Začnite rezať pri anténe a končite až pri konektore na nabíjanie. Rozrežte ho na prach. Efekt je pravdepodobne rovnaký, ako keby ste rezali horalku pílkou na drevo.

Kladivo - Položte mobil na zem a trepte ho po hlave pokiaľ nevypustí dušu. Rozbite ho a keď bude vyzerať že už má dosť, neprestávajte. Ak nakoniec z neho niečo ostane, tak to ešte rozbite na menšie kúsky.

Zverák - A opäť je tu zverák. Namiesto kladiva, pílky či vrtačky môžete zverák len trošku viac pritlačiť. Ale pozor, chránte si oči okuliarmy !!! Úlomky mobilu môžu vyletieť do priestoru vysokou rýchlosťou. Jeden by povedal, že ten chudak by ešte aj na smrteľnej posteli chcel niekomu úškodiť.

Zastreľte ho - Zoberte ho do lesa a dajte mu na výber. Buď zabudne na všetko čo kedy počul, videl alebo odfotil, alebo ho hneď na mieste odbachnete. Na 100% nebude spolupracovať, pretože si bude myslieť že blafujete. Neváhajte ani chvíľu a našite doňho celú dávku z guľovnice. Potom sa ukáže kto je väčší frajer ....

Auto - Keď na mobil zaparkujete svoje auto, spraví to len prask-puk-prek-lkll a bude na sračky. Ak ešte stále vie dosť na to aby vás ohrozil, priviažte ho o nárazník a vláčte ho po meste ako Rimania odsúdených za vozom.

Oheň - Aj keď sa to nemá robiť, spáľte ho na popol. Uškvarte ho, spáľte, spopolnite. Myslím že lítiová batéria by mala horieť červeným plameňom. Takže, keď plameň uvidíte, je ten správny čas podávať opečeného mobiličeka.

Zakopať - Ako generácie pred nami, aj vy nechajte odkaz budúcnosti. Nabite a zakopete mobil 1 meter do zeme. Keď ho ľudia v budúcnosti nájdu, možno si ho pomýlia s primitívnymi nástrojmi dávnej doby. Ak však chcete aby po vás niečo skutočne ostalo, mobil je ta správna voľba. Nechejte v ňom pár SMS správ, v ktorých zanecháte odkazy na seba, na svet v ktorom ste žili, alebo dokonca v kryte na batériu svoju DNA vo forme ľudských vlasou.

Tekutí dusík - Teplota približne - 86 C zamrazí aj tie najrýchlejšie obvody. Osobne som túto metódu neoveril, ale pálenie tekutého dusíka poznám na vlastnej koži. A potom možno kto vie ? Snáď stačí len pustiť a gravitácia sa postará o všetko ostatné.

Betónové topánky - zoberte svoj mobil na malú prechádzku a keď budete prechádzať v nočnej hmle cez most, mobilu sa stane malá nehoda. Keby odmietol, priviažte o jeho anténu kameň a pošlite ho ku dnu.

Kyselina - Pamätáte sa na kauzu Kyselinári ? Títo kriminálnici zabíjali biele kone a potom ich tela rozpúšťali v kyseline. Váš mobil môže skončiť rovnako. Potrebujete len dobrú kyselinu. Osobne odporúčam lučavku kráľovskú, ktorej neodolajú ani zlate prímesi v mobilných obvodoch. Kyslina je zaručený spôsob ako sa zbaviť vašich starosti o bezpečnosť vášho starého mobilu.


Bonus - Recept Mariana Gajžberga
V jednej relácii 7 s.r.o. povedal Marian Gajžberk svoju príhodu o svojom mobile. Nefungoval mu a jeho známi mu poradil aby ho vložil na pár sekúnd do vyhriatej rúry, aby sa elektrické plošne spoje trochu lepšie spojili. On sa však pomýlil a vložil mobil do mikrovlnnej rúry. Po pár sekundách vystrelil z mikrovlnky bielo-modrý blesk a rúra explodovala. Mobil už nebol viac použiteľný.

Namiesto mobilu môžete použiť aj iný elektronický hardware ako napr. notebook, cameru, fotoaparát, ...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Kováčik je stále špeciálny prokurátor a má previerku

Funkcie sa vzdal listom až k 31. januáru

Dobré ráno

Dobré ráno: Odíde Sulík kvôli Matovičovi z koalície?

Čo sa deje vo vládnej koalícii.

Komentár Zuzany Kepplovej

A čo ak nie sme vo vojne

Čo robíme, keď sa vyloďujeme, zhadzujeme atómky a národne povstávame proti hnusobe?


Už ste čítali?