hostdodomu.sk

Autor: Andrej Buday | 27.8.2008 o 18:02 | (upravené 23.10.2010 o 7:53) Karma článku: 3,34 | Prečítané:  1118x

Webhosting od hostdodomu.sk neodporúčam.

Tak toto je môj prvý post po veľmi dlhej odmlke. Chcel som si založiť svoj vlastný blog pod vlastnou doménou. Všetko som si dobre rozmyslel, zvážil a ako webhosting som si vybral program standart od hostdodomu.sk.  Nikdy pred tým som na ňom nehosťoval a cena bola dôležitejšia ako kvalita. Po viac ako 4 mesiacoch som spať na blog.sme.sk a hostdodomu.sk nikomu neodporúčam.

Nebudem tu rozpisovať aké naťahovanie som zažil s týmto webhostingom. Spomeniem len posledný problém. Keď moja trpezlivosť s webhostingom praskla. Na základe diskusie na seochate som sa už po 2x rozhodol zrušiť hosting a žiadal o vrátenie penazí za zostávajúce obdobie. Na môj prvý email nereagovali viac ako týždeň (podľa očakávania). Email som preposlal znova. O niekoľko dní mi bolo vyhovené. Webhosting bol zrušený, moja doména andrejbuday.com bola presunutá sem, ale o sľúbených peniazoch späť za zostávajúce obdobie som do dnešného dňa nič nepočul. A to sa tu stále bavíme o nejakej smiešnej sumičke do 1000 korún. Májú to snáď problém zaplatiť ?

Samotná diskusia je veľmi podarená. Založil som ju, aby som zistil či som jediný kto ma problém s týmto webhostingom (zatiaľ neviem o nikom kto by sa nesťažoval). Nemyslel som ňou nič zlé a škody mohla urobiť asi toľko ako dedinské klebety. Ale to len do vtedy, kým sa do nej nezamiešala osoba konateľa Jána Pavlíka.

Jána Pavlíka koná neprofesionálne, neeticky a detinsky.

Hostdodomu.sk nie je cenovo zlý a možno sa vám počas celého hosťovania nič neprihodí. No ak máte také milionárske šťastie, využite ho v športke a nemrhajte ho na tento hosting. Lebo ak sa vyskytne nejaký problém, určite budete mať potom problém s komunikáciou pri jeho riešení.

Na záver len zacitujem jedného prispievateľa v diskusii - "Je úsmevné že odpoviete zákazníkovi skôr na diskusnom fóre ako na mail ktorý som Vám poslal".*

*Diskusia k tomuto článku nie je povolená.

Po tejto skúsenosti som rád, že som znova späť.

 

#UPDATE 23. Október 2010

Od vydania tohoto článku už ubehli 2 roky. V priebehu trvania zrušeného hostingu na hostdodomu som sa snažil získať doménu andrejbuday.com cez inú webhostingovú spoločnosť. Neúspešne.To znamená, že ak by hostdodomu kupoval doménu aj na 2 roky (namiesto deklarovaného 1), doména by bola už voľná. Doména andrejbuday.com je stále registrovaná, takže sa stala určite tovarom doménových špekulantov. Už len aby som sa stal slávnym a doména bude mať cenu ...

Čo je však horšie, hostdodomu.sk sa obohatil na škodu cudzieho majetku a dopustil sa tak podvodu a neoprávneného obahatenia.(legislatíva) Hosting bol zrušený a peniaze neboli vrátené. Ak sa peniaze nevrátili, hosting nemal byť zrušený. Ale bol. Za celý čas nedošlo k pokusu o vrátenie peňazí.

V priebehu posledných 2 rokov som sa na internete bohužiaľ stretol s množstvom podvodníkom a klamárov. Zdá sa, že sa asi neviem poučiť z vlastných chýb.

Ale poučte sa vy z mojich, ušetrite si čas a peniaze.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Kováčik je stále špeciálny prokurátor a má previerku

Funkcie sa vzdal listom až k 31. januáru

Dobré ráno

Dobré ráno: Odíde Sulík kvôli Matovičovi z koalície?

Čo sa deje vo vládnej koalícii.

Komentár Zuzany Kepplovej

A čo ak nie sme vo vojne

Čo robíme, keď sa vyloďujeme, zhadzujeme atómky a národne povstávame proti hnusobe?


Už ste čítali?